Zgledi vlečejo - Domov

(DOBER) VIDEO = (DOBER) IZOBRAŽEVALEC

Portal Zgledi vlečejo je zbirka kakovostnih video posnetkov, ki izobraževalce motivirajo k uporabi in pripravi videa v izobraževanju.

Na enem mestu ponujamo celotno produkcijo Andragoškega centra, ki jo stalno dopolnjujemo s kritičnim izborom video praks s področja izobraževanja iz Slovenije in sveta, ki so dostopne na spletu.

Zakaj? Ker je (dober) video (dober) izobraževalec.

Posnetki 218 posameznikov, skupin in organizacij, ki z učenjem in s svojimi prizadevanji v izobraževanju spreminjajo sebe ter vse svoje skupnosti – bližnje, soseščino, skupnost in celotno družbo.

Dobitniki priznanj ACS 2018

UVOD Priznanja ACS 2018
UVOD Priznanja ACS 2018
MIRJANA DEBELAK iz Kranja
MIRJANA DEBELAK iz Kranja
NATAŠA HORVAT iz Lendave
NATAŠA HORVAT iz Lendave
ŠTUDIJSKI KROŽEK LIPOVCI iz Beltincev
ŠTUDIJSKI KROŽEK LIPOVCI iz Beltincev
ISKRAEMECO d.d. iz Kranja
ISKRAEMECO d.d. iz Kranja
KNJIŽNICA JOŽETA UDOVIČA CERKNICA
KNJIŽNICA JOŽETA UDOVIČA CERKNICA
Priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2018 (vsi posnetki)
Priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2018 (vsi posnetki)
previous arrow
next arrow
UVOD Priznanja ACS 2018
PlayPlay
MIRJANA DEBELAK iz Kranja
PlayPlay
NATAŠA HORVAT iz Lendave
PlayPlay
ŠTUDIJSKI KROŽEK LIPOVCI iz Beltincev
PlayPlay
ISKRAEMECO d.d. iz Kranja
PlayPlay
KNJIŽNICA JOŽETA UDOVIČA CERKNICA
PlayPlay
Priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2018 (vsi posnetki)
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2017

UVOD - Priznanja Andragoškega centra Slovenije za promocijo učenja in znanja odraslih 2017
UVOD - Priznanja Andragoškega centra Slovenije za promocijo učenja in znanja odraslih 2017
Emilija Erbežnik iz Dragomera, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja odraslih 2017
Emilija Erbežnik iz Dragomera, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja odraslih 2017
Minka Kočevar iz Dragomlje vasi, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2017
Minka Kočevar iz Dragomlje vasi, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2017
Darja Smrkolj iz Zagorja ob Savi, dobitnica priznanja ACS 2017
Darja Smrkolj iz Zagorja ob Savi, dobitnica priznanja ACS 2017
Delovna skupina »Planinstvo za invalide/OPP«, dobitnica priznanja ACS 2017
Delovna skupina »Planinstvo za invalide/OPP«, dobitnica priznanja ACS 2017
Občina Ajdovščina, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2017
Občina Ajdovščina, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2017
previous arrow
next arrow
UVOD - Priznanja Andragoškega centra Slovenije za promocijo učenja in znanja odraslih 2017
PlayPlay
Emilija Erbežnik iz Dragomera, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja odraslih 2017
PlayPlay
Minka Kočevar iz Dragomlje vasi, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2017
PlayPlay
Darja Smrkolj iz Zagorja ob Savi, dobitnica priznanja ACS 2017
PlayPlay
Delovna skupina »Planinstvo za invalide/OPP«, dobitnica priznanja ACS 2017
PlayPlay
Občina Ajdovščina, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2017
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2016

Dobitniki priznanj ACS 2016 UVOD
Dobitniki priznanj ACS 2016 UVOD
Zlatan Čordić - Zlatko iz Ljubljane, dobitnik priznanja ACS 2016
Zlatan Čordić - Zlatko iz Ljubljane, dobitnik priznanja ACS 2016
Vinko Hlebš iz Tržiča, dobitnik priznanja ACS 2016
Vinko Hlebš iz Tržiča, dobitnik priznanja ACS 2016
Janja Urbiha iz Starega trga pri Ložu, dobitnica priznanja ACS 2016
Janja Urbiha iz Starega trga pri Ložu, dobitnica priznanja ACS 2016
Mladi sejalci znanja – Dobrovoljci iz Zagorja ob Savi, dobitniki priznanja ACS 2016
Mladi sejalci znanja – Dobrovoljci iz Zagorja ob Savi, dobitniki priznanja ACS 2016
Ustanova Hiša eksperimentov iz Ljubljane, dobitnica priznanja ACS 2016
Ustanova Hiša eksperimentov iz Ljubljane, dobitnica priznanja ACS 2016
previous arrow
next arrow
Dobitniki priznanj ACS 2016 UVOD
PlayPlay
Zlatan Čordić - Zlatko iz Ljubljane, dobitnik priznanja ACS 2016
PlayPlay
Vinko Hlebš iz Tržiča, dobitnik priznanja ACS 2016
PlayPlay
Janja Urbiha iz Starega trga pri Ložu, dobitnica priznanja ACS 2016
PlayPlay
Mladi sejalci znanja – Dobrovoljci iz Zagorja ob Savi, dobitniki priznanja ACS 2016
PlayPlay
Ustanova Hiša eksperimentov iz Ljubljane, dobitnica priznanja ACS 2016
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2015

Dobitniki priznanj ACS za promocijo učenja in znanja 2015 - uvod
Dobitniki priznanj ACS za promocijo učenja in znanja 2015 - uvod
Rajko Hrvat iz Izole, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
Rajko Hrvat iz Izole, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
Nataša Mohorčič iz Vipave, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
Nataša Mohorčič iz Vipave, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
ŠK »Ohranjanje kulturne dediščine — Kako so včasih živeli?«, dobitnik priznanja ACS 2015
ŠK »Ohranjanje kulturne dediščine — Kako so včasih živeli?«, dobitnik priznanja ACS 2015
ŠK »Naš les — naša priložnost« iz Idrije, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
ŠK »Naš les — naša priložnost« iz Idrije, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
POMGRAD d.d. iz Murske Sobote, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
POMGRAD d.d. iz Murske Sobote, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
previous arrow
next arrow
Dobitniki priznanj ACS za promocijo učenja in znanja 2015 - uvod
PlayPlay
Rajko Hrvat iz Izole, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
PlayPlay
Nataša Mohorčič iz Vipave, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
PlayPlay
ŠK »Ohranjanje kulturne dediščine — Kako so včasih živeli?«, dobitnik priznanja ACS 2015
PlayPlay
ŠK »Naš les — naša priložnost« iz Idrije, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
PlayPlay
POMGRAD d.d. iz Murske Sobote, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2015
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2014

Dobitniki priznanj ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Dobitniki priznanj ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Slavica Borka Kucler iz Ljubljane, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Slavica Borka Kucler iz Ljubljane, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Zdravko Kuhta iz Maribora, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Zdravko Kuhta iz Maribora, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Jurček Nowakk iz Domžal, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Jurček Nowakk iz Domžal, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Gill in Dennis Wraight z Belčjega vrha, dobitnika priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Gill in Dennis Wraight z Belčjega vrha, dobitnika priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Mestna knjižnica Izola, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
Mestna knjižnica Izola, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
previous arrow
next arrow
Dobitniki priznanj ACS za promocijo učenja in znanja 2014
PlayPlay
Slavica Borka Kucler iz Ljubljane, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
PlayPlay
Zdravko Kuhta iz Maribora, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
PlayPlay
Jurček Nowakk iz Domžal, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
PlayPlay
Gill in Dennis Wraight z Belčjega vrha, dobitnika priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
PlayPlay
Mestna knjižnica Izola, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2014
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2013

Kaj obenem podaljšuje dolžino in kakovost življenja?
Kaj obenem podaljšuje dolžino in kakovost življenja?
Jasmina Levičar iz Prevorja, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2013
Jasmina Levičar iz Prevorja, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2013
Marija Imperl iz Radeč, dobitnica priznanja za promocijo učenja in znanja odraslih za leto 2013
Marija Imperl iz Radeč, dobitnica priznanja za promocijo učenja in znanja odraslih za leto 2013
Mirjam Šibanc, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2013
Mirjam Šibanc, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2013
Študijski krožek Med zgodovino in sodobnostjo iz Tolmina, dobitnik priznanja ACS 2013
Študijski krožek Med zgodovino in sodobnostjo iz Tolmina, dobitnik priznanja ACS 2013
Kolektor Group d.o.o iz Idrije, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2013
Kolektor Group d.o.o iz Idrije, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2013
previous arrow
next arrow
Kaj obenem podaljšuje dolžino in kakovost življenja?
PlayPlay
Jasmina Levičar iz Prevorja, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2013
PlayPlay
Marija Imperl iz Radeč, dobitnica priznanja za promocijo učenja in znanja odraslih za leto 2013
PlayPlay
Mirjam Šibanc, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2013
PlayPlay
Študijski krožek Med zgodovino in sodobnostjo iz Tolmina, dobitnik priznanja ACS 2013
PlayPlay
Kolektor Group d.o.o iz Idrije, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2013
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2012

Priznanja ACS 2012 uvod
Priznanja ACS 2012 uvod
Lilijana Pahor, Ljubljana | Priznanje ACS 2012
Lilijana Pahor, Ljubljana | Priznanje ACS 2012
Ljubica Fišer, Sodinci pri Ormožu | Priznanje ACS 2012
Ljubica Fišer, Sodinci pri Ormožu | Priznanje ACS 2012
Društvo gluhih in naglušnih Ljubljana | Priznanje ACS 2012
Društvo gluhih in naglušnih Ljubljana | Priznanje ACS 2012
Oblikovalke tekstilnih izdelkov, Murska Sobota | Priznanje ACS 2012
Oblikovalke tekstilnih izdelkov, Murska Sobota | Priznanje ACS 2012
UPI - Ljudska univerza Žalec | Priznanje ACS 2012
UPI - Ljudska univerza Žalec | Priznanje ACS 2012
previous arrow
next arrow
Priznanja ACS 2012 uvod
PlayPlay
Lilijana Pahor, Ljubljana | Priznanje ACS 2012
PlayPlay
Ljubica Fišer, Sodinci pri Ormožu | Priznanje ACS 2012
PlayPlay
Društvo gluhih in naglušnih Ljubljana | Priznanje ACS 2012
PlayPlay
Oblikovalke tekstilnih izdelkov, Murska Sobota | Priznanje ACS 2012
PlayPlay
UPI - Ljudska univerza Žalec | Priznanje ACS 2012
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2011

Maryan Antich iz Radovljice, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Maryan Antich iz Radovljice, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Marija Metlika iz Ljubljane, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Marija Metlika iz Ljubljane, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Jože Pirh iz Novega mesta, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Jože Pirh iz Novega mesta, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Roman Pogorelec iz Nove Gorice, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Roman Pogorelec iz Nove Gorice, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Mirica Vasle iz Zabukovice, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Mirica Vasle iz Zabukovice, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Skupina PoMoč iz Murske Sobote, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Skupina PoMoč iz Murske Sobote, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
IMPOL 2000 družba za upravljanje d. d., dobitnica priznanja za promocijo učenja in znanja ACS 2011
IMPOL 2000 družba za upravljanje d. d., dobitnica priznanja za promocijo učenja in znanja ACS 2011
Ljudska univerza Ajdovščina, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Ljudska univerza Ajdovščina, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Občina Razkrižje, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
Občina Razkrižje, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
previous arrow
next arrow
Maryan Antich iz Radovljice, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
PlayPlay
Marija Metlika iz Ljubljane, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
PlayPlay
Jože Pirh iz Novega mesta, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
PlayPlay
Roman Pogorelec iz Nove Gorice, dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
PlayPlay
Mirica Vasle iz Zabukovice, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
PlayPlay
Skupina PoMoč iz Murske Sobote, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
PlayPlay
IMPOL 2000 družba za upravljanje d. d., dobitnica priznanja za promocijo učenja in znanja ACS 2011
PlayPlay
Ljudska univerza Ajdovščina, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
PlayPlay
Občina Razkrižje, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2011
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2010

Ciril Horjak iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Ciril Horjak iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Janez Košir iz Begunj pri Cerknici, Dobitnik priznanja ACS 2010
Janez Košir iz Begunj pri Cerknici, Dobitnik priznanja ACS 2010
Ana Kruder iz Slovenske Bistrice, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Ana Kruder iz Slovenske Bistrice, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Štefka Kustec iz Črenšovcev, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Štefka Kustec iz Črenšovcev, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Alojz Lipnik iz Solčave, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Alojz Lipnik iz Solčave, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
David Pavlič iz Šentjerneja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
David Pavlič iz Šentjerneja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Jože Perme iz Grosupljega, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Jože Perme iz Grosupljega, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Program Projektno učenje za mlajše odrasle, Ljudska univerza Radovljica, Dobitnik ACS 2010
Program Projektno učenje za mlajše odrasle, Ljudska univerza Radovljica, Dobitnik ACS 2010
Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
AHA EMMI predelava aluminija d.o.o., Dobitnik priznanja ACS 2010
AHA EMMI predelava aluminija d.o.o., Dobitnik priznanja ACS 2010
previous arrow
next arrow
Ciril Horjak iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
PlayPlay
Janez Košir iz Begunj pri Cerknici, Dobitnik priznanja ACS 2010
PlayPlay
Ana Kruder iz Slovenske Bistrice, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
PlayPlay
Štefka Kustec iz Črenšovcev, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
PlayPlay
Alojz Lipnik iz Solčave, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
PlayPlay
David Pavlič iz Šentjerneja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
PlayPlay
Jože Perme iz Grosupljega, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
PlayPlay
Program Projektno učenje za mlajše odrasle, Ljudska univerza Radovljica, Dobitnik ACS 2010
Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2010
PlayPlay
AHA EMMI predelava aluminija d.o.o., Dobitnik priznanja ACS 2010
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2009

Faila Pašić Bišić z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
Faila Pašić Bišić z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
mag. Darko Šarac iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
mag. Darko Šarac iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
Natalija Planinc iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
Natalija Planinc iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
Marjan Čenar iz Murske Sobote, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
Marjan Čenar iz Murske Sobote, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
Ljudski pevci iz Svibnega, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
Ljudski pevci iz Svibnega, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
Društvo kmečkih žena in deklet Sv. Jurij ob Ščavnici, Dobitnik priznanja ACS 2009
Društvo kmečkih žena in deklet Sv. Jurij ob Ščavnici, Dobitnik priznanja ACS 2009
Društvo Pristan , Univerza za tretje življenjsko obdobje Koper, Dobitnik priznanja ACS 2009
Društvo Pristan , Univerza za tretje življenjsko obdobje Koper, Dobitnik priznanja ACS 2009
LEK d. d. , Ljubljana, učeče se podjetje, Dobitnik priznanja ACS 2009
LEK d. d. , Ljubljana, učeče se podjetje, Dobitnik priznanja ACS 2009
previous arrow
next arrow
Faila Pašić Bišić z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
PlayPlay
mag. Darko Šarac iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
PlayPlay
Natalija Planinc iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
PlayPlay
Marjan Čenar iz Murske Sobote, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
PlayPlay
Ljudski pevci iz Svibnega, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2009
PlayPlay
Društvo kmečkih žena in deklet Sv. Jurij ob Ščavnici, Dobitnik priznanja ACS 2009
PlayPlay
Društvo Pristan , Univerza za tretje življenjsko obdobje Koper, Dobitnik priznanja ACS 2009
PlayPlay
LEK d. d. , Ljubljana, učeče se podjetje, Dobitnik priznanja ACS 2009
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2008

Mladen Dudek iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Mladen Dudek iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Nuša Ilovar iz Žalca, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Nuša Ilovar iz Žalca, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Zlatka Kolman iz Pišec, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Zlatka Kolman iz Pišec, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Marina Brezar iz Črnomlja, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Marina Brezar iz Črnomlja, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Študijski krožek Mala Gora -- Kraj lepih spominov in trdega dela, Dobitnik priznanja ACS 2008
Študijski krožek Mala Gora -- Kraj lepih spominov in trdega dela, Dobitnik priznanja ACS 2008
Prostovoljni kulturni mediatorji v Loškem muzeju, Dobitnik priznanja ACS 2008
Prostovoljni kulturni mediatorji v Loškem muzeju, Dobitnik priznanja ACS 2008
Skupina Umetnost pripovedovanja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Skupina Umetnost pripovedovanja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Marta Kopun Košuta iz Kontovela pri Trstu
Marta Kopun Košuta iz Kontovela pri Trstu
Marjetka Popovski iz Izole, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Marjetka Popovski iz Izole, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Špela Pahor iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Špela Pahor iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Delovna skupina -- Projekt Za življenje!, Dobitnik priznanja ACS 2008
Delovna skupina -- Projekt Za življenje!, Dobitnik priznanja ACS 2008
Štajerska turistična zveza, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Štajerska turistična zveza, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
ORON, Zavod za obveščanje, raziskovanje, organiziranje in načrtovanje, Dobitnik ACS 2008
ORON, Zavod za obveščanje, raziskovanje, organiziranje in načrtovanje, Dobitnik ACS 2008
Zavod za varstvo in rehabilitacijo po poškodbi glave Zarja, Dobitnik priznanja ACS 2008
Zavod za varstvo in rehabilitacijo po poškodbi glave Zarja, Dobitnik priznanja ACS 2008
Mercator d. d., Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Mercator d. d., Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
previous arrow
next arrow
Mladen Dudek iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Nuša Ilovar iz Žalca, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Zlatka Kolman iz Pišec, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Marina Brezar iz Črnomlja, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Študijski krožek Mala Gora -- Kraj lepih spominov in trdega dela, Dobitnik priznanja ACS 2008
Prostovoljni kulturni mediatorji v Loškem muzeju, Dobitnik priznanja ACS 2008
Skupina Umetnost pripovedovanja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Marta Kopun Košuta iz Kontovela pri Trstu
Marjetka Popovski iz Izole, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Špela Pahor iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
Delovna skupina -- Projekt Za življenje!, Dobitnik priznanja ACS 2008
Štajerska turistična zveza, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
ORON, Zavod za obveščanje, raziskovanje, organiziranje in načrtovanje, Dobitnik ACS 2008
Zavod za varstvo in rehabilitacijo po poškodbi glave Zarja, Dobitnik priznanja ACS 2008
Mercator d. d., Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2008
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2007

Bojan Proje z Raven na Koroškem, Dobitnik priznanja ACS 2007
Bojan Proje z Raven na Koroškem, Dobitnik priznanja ACS 2007
Sapana Gandharb iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Sapana Gandharb iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Pavel Novak iz Gornje Gomile pri Šentjerneju, Dobitnik priznanja ACS 2007
Pavel Novak iz Gornje Gomile pri Šentjerneju, Dobitnik priznanja ACS 2007
Robert Pozderec iz Cvišlerjev pri Kočevju, Dobitnik priznanja ACS 2007
Robert Pozderec iz Cvišlerjev pri Kočevju, Dobitnik priznanja ACS 2007
Blaž Kužnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Blaž Kužnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Skupina Žar pri Društvu Most Ajdovščina, Dobitnik ACS 2007
Skupina Žar pri Društvu Most Ajdovščina, Dobitnik ACS 2007
Študijska skupina računalništvo 8. stopnje Murska Sobota, Dobitnik priznanja ACS 2007
Študijska skupina računalništvo 8. stopnje Murska Sobota, Dobitnik priznanja ACS 2007
Anton Grebenšek iz Velenja, Dobitnik priznanja ACS 2007
Anton Grebenšek iz Velenja, Dobitnik priznanja ACS 2007
dr. Zora Tavčar z Opčin pri Trstu, Dobitnik priznanja ACS 2007
dr. Zora Tavčar z Opčin pri Trstu, Dobitnik priznanja ACS 2007
Sašo Hribar z Vrha pri Višnji gori, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Sašo Hribar z Vrha pri Višnji gori, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Maja Radinović Hajdič z Blejske Dobrave, Dobitnik priznanja ACS 2007
Maja Radinović Hajdič z Blejske Dobrave, Dobitnik priznanja ACS 2007
Sonja Hrabar iz Kopra, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Sonja Hrabar iz Kopra, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Danica Kotnik iz Radelj ob Dravi, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Danica Kotnik iz Radelj ob Dravi, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Društvo Lik iz Izole, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Društvo Lik iz Izole, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Ljudska univerza Ptuj , Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Ljudska univerza Ptuj , Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
previous arrow
next arrow
Bojan Proje z Raven na Koroškem, Dobitnik priznanja ACS 2007
Sapana Gandharb iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Pavel Novak iz Gornje Gomile pri Šentjerneju, Dobitnik priznanja ACS 2007
Robert Pozderec iz Cvišlerjev pri Kočevju, Dobitnik priznanja ACS 2007
Blaž Kužnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Skupina Žar pri Društvu Most Ajdovščina, Dobitnik ACS 2007
Študijska skupina računalništvo 8. stopnje Murska Sobota, Dobitnik priznanja ACS 2007
Anton Grebenšek iz Velenja, Dobitnik priznanja ACS 2007
dr. Zora Tavčar z Opčin pri Trstu, Dobitnik priznanja ACS 2007
Sašo Hribar z Vrha pri Višnji gori, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Maja Radinović Hajdič z Blejske Dobrave, Dobitnik priznanja ACS 2007
Sonja Hrabar iz Kopra, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Danica Kotnik iz Radelj ob Dravi, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Društvo Lik iz Izole, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
Ljudska univerza Ptuj , Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2007
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2006

Olga Oserban iz Celja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Olga Oserban iz Celja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Sonja Pungertnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Sonja Pungertnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Tomaž Voršič iz Kranja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Tomaž Voršič iz Kranja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Društvo onkoloških bolnikov Slovenije, Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2006
Društvo onkoloških bolnikov Slovenije, Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2006
Marija Stanič iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Marija Stanič iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Nada Mulej iz Žalca, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Nada Mulej iz Žalca, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Marina Hrs iz Manžana pri Kopru, Dobitnik priznanja ACS 2006
Marina Hrs iz Manžana pri Kopru, Dobitnik priznanja ACS 2006
Metka Zupanek iz Domžal, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Metka Zupanek iz Domžal, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Marija Sušnik iz Brežic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Marija Sušnik iz Brežic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
dr. Anica Mikuš Kos iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2006
dr. Anica Mikuš Kos iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2006
Jože Kopeinig iz Tinj na avstrijskem Koroškem, Dobitnik priznanja ACS 2006
Jože Kopeinig iz Tinj na avstrijskem Koroškem, Dobitnik priznanja ACS 2006
Štefan Gorše iz Novega mesta, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Štefan Gorše iz Novega mesta, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Andragoški zavod Maribor -- Ljudska univerza, Dobitnik priznanja ACS 2006
Andragoški zavod Maribor -- Ljudska univerza, Dobitnik priznanja ACS 2006
previous arrow
next arrow
Olga Oserban iz Celja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Sonja Pungertnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Tomaž Voršič iz Kranja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Društvo onkoloških bolnikov Slovenije, Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2006
Marija Stanič iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Nada Mulej iz Žalca, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Marina Hrs iz Manžana pri Kopru, Dobitnik priznanja ACS 2006
Metka Zupanek iz Domžal, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Marija Sušnik iz Brežic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
dr. Anica Mikuš Kos iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2006
Jože Kopeinig iz Tinj na avstrijskem Koroškem, Dobitnik priznanja ACS 2006
Štefan Gorše iz Novega mesta, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2006
Andragoški zavod Maribor -- Ljudska univerza, Dobitnik priznanja ACS 2006
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2005

Pavla Hudorovac iz Črnomlja, Dobitnik priznanja ACS 2005
Pavla Hudorovac iz Črnomlja, Dobitnik priznanja ACS 2005
Primož Bizjan iz Horjula, Dobitnik priznanja ACS 2005
Primož Bizjan iz Horjula, Dobitnik priznanja ACS 2005
Skupina Vrtačarji iz Lesc, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2005
Skupina Vrtačarji iz Lesc, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2005
Kulturno društvo Ivan Grbec iz Škednja pri Trstu, Dobitnik priznanja ACS 2005
Kulturno društvo Ivan Grbec iz Škednja pri Trstu, Dobitnik priznanja ACS 2005
Študijski krožek Tišina iz Tišine, Dobitnik priznanja ACS 2005
Študijski krožek Tišina iz Tišine, Dobitnik priznanja ACS 2005
mag. Silvo Šinkovec iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2005
mag. Silvo Šinkovec iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2005
Boris Bregant z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS 2005
Boris Bregant z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS 2005
mag. Tanja Vilič Klenovšek iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2005
mag. Tanja Vilič Klenovšek iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2005
Igo Gruden iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2005
Igo Gruden iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2005
Mentorska skupina PUM pri zasebnem zavodu TIN Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2005
Mentorska skupina PUM pri zasebnem zavodu TIN Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2005
Društvo mladinski ceh iz Ljubljane za program Mladinska akademija, Dobitnik ACS 2005
Društvo mladinski ceh iz Ljubljane za program Mladinska akademija, Dobitnik ACS 2005
Radio 94 in NTR Postojna, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2005
Radio 94 in NTR Postojna, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2005
Komunalno podjetje Vrhnika, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2005
Komunalno podjetje Vrhnika, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2005
previous arrow
next arrow
Pavla Hudorovac iz Črnomlja, Dobitnik priznanja ACS 2005
Primož Bizjan iz Horjula, Dobitnik priznanja ACS 2005
Skupina Vrtačarji iz Lesc, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2005
Kulturno društvo Ivan Grbec iz Škednja pri Trstu, Dobitnik priznanja ACS 2005
Študijski krožek Tišina iz Tišine, Dobitnik priznanja ACS 2005
mag. Silvo Šinkovec iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2005
Boris Bregant z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS 2005
mag. Tanja Vilič Klenovšek iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2005
Igo Gruden iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2005
Mentorska skupina PUM pri zasebnem zavodu TIN Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2005
Društvo mladinski ceh iz Ljubljane za program Mladinska akademija, Dobitnik ACS 2005
Radio 94 in NTR Postojna, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2005
Komunalno podjetje Vrhnika, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2005
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2004

Tina Horvat iz Murske Sobote, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2004
Tina Horvat iz Murske Sobote, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2004
mag. Ljudmila Marta Šemerl Šmid iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2004
mag. Ljudmila Marta Šemerl Šmid iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2004
Študijski krožek za nemški jezik na Univerzi za tretje življenjsko obdobje v Ljubljani,ACS 2004
Študijski krožek za nemški jezik na Univerzi za tretje življenjsko obdobje v Ljubljani,ACS 2004
Študijski krožek Beseda slovenske Istre iz Marezig, Dobitnik priznanja ACS 2004
Študijski krožek Beseda slovenske Istre iz Marezig, Dobitnik priznanja ACS 2004
Študijski krožek Ohranjanje dediščine iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS 2004
Študijski krožek Ohranjanje dediščine iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS 2004
Danica Cedilnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2004
Danica Cedilnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2004
Jože Prah iz Sevnice, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2004
Jože Prah iz Sevnice, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2004
dr. Srečko Zakrajšek iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2004
dr. Srečko Zakrajšek iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2004
Študijski krožek Graščinski parki Šaleške doline Univerze za tretje življenjsko obdobje
Študijski krožek Graščinski parki Šaleške doline Univerze za tretje življenjsko obdobje
Program Šole čustvene inteligence Zavoda CDK iz Ljubljane, Dobitnik ACS 2004
Program Šole čustvene inteligence Zavoda CDK iz Ljubljane, Dobitnik ACS 2004
previous arrow
next arrow
Tina Horvat iz Murske Sobote, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2004
mag. Ljudmila Marta Šemerl Šmid iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2004
Študijski krožek za nemški jezik na Univerzi za tretje življenjsko obdobje v Ljubljani,ACS 2004
Študijski krožek Beseda slovenske Istre iz Marezig, Dobitnik priznanja ACS 2004
Študijski krožek Ohranjanje dediščine iz Pirana, Dobitnik priznanja ACS 2004
Danica Cedilnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2004
Jože Prah iz Sevnice, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2004
dr. Srečko Zakrajšek iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2004
Študijski krožek Graščinski parki Šaleške doline Univerze za tretje življenjsko obdobje
Program Šole čustvene inteligence Zavoda CDK iz Ljubljane, Dobitnik ACS 2004
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2003

János Göncz iz Lendave, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
János Göncz iz Lendave, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Dolores Novak iz Postojne, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Dolores Novak iz Postojne, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Tadej Svete iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Tadej Svete iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
mag. Jože Breznik iz Maribora, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
mag. Jože Breznik iz Maribora, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Literarno-gledališka skupina Tri gracije iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2003
Literarno-gledališka skupina Tri gracije iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2003
dr. Jurij Jug iz Velenja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
dr. Jurij Jug iz Velenja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Ernest Vodopivec iz Maribora, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Ernest Vodopivec iz Maribora, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
mag. Viktorija Bevc iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
mag. Viktorija Bevc iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Marija Saje iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Marija Saje iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Skupina za kulturo govora pri Radiu Slovenija, Dobitnik priznanja ACS 2003
Skupina za kulturo govora pri Radiu Slovenija, Dobitnik priznanja ACS 2003
Borza znanja pri KOŽ - Delavska knjižnica Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2003
Borza znanja pri KOŽ - Delavska knjižnica Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2003
Društvo Zreli vedež Ptuj, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Društvo Zreli vedež Ptuj, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Sklad Mitja Čuk ONLUS z Opčin pri Trstu, Dobitnik priznanja ACS 2003
Sklad Mitja Čuk ONLUS z Opčin pri Trstu, Dobitnik priznanja ACS 2003
previous arrow
next arrow
János Göncz iz Lendave, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Dolores Novak iz Postojne, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Tadej Svete iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
mag. Jože Breznik iz Maribora, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Literarno-gledališka skupina Tri gracije iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2003
dr. Jurij Jug iz Velenja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Ernest Vodopivec iz Maribora, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
mag. Viktorija Bevc iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Marija Saje iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Skupina za kulturo govora pri Radiu Slovenija, Dobitnik priznanja ACS 2003
Borza znanja pri KOŽ - Delavska knjižnica Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2003
Društvo Zreli vedež Ptuj, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2003
Sklad Mitja Čuk ONLUS z Opčin pri Trstu, Dobitnik priznanja ACS 2003
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2002

Jožek Horvat - Muc iz Murske Sobote, Dobitnik priznanja ACS 2002
Jožek Horvat - Muc iz Murske Sobote, Dobitnik priznanja ACS 2002
Vera Brgoč iz Prestranka, Dobitnik priznanja ACS 2002
Vera Brgoč iz Prestranka, Dobitnik priznanja ACS 2002
Skupina Projektno učenje za mlade - PUM Ajdovščina, Dobitnik priznanja ACS 2002
Skupina Projektno učenje za mlade - PUM Ajdovščina, Dobitnik priznanja ACS 2002
Študijski krožki pri Ljudski univerzi Slovenska Bistrica,  Dobitnik priznanja ACS 2002
Študijski krožki pri Ljudski univerzi Slovenska Bistrica, Dobitnik priznanja ACS 2002
Skupina za samozagovorništvo oseb z zmerno in težjo motnjo v duševnem razvoju iz Drage pri Igu
Skupina za samozagovorništvo oseb z zmerno in težjo motnjo v duševnem razvoju iz Drage pri Igu
Srečko Krč z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2002
Srečko Krč z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2002
mag. Borut Rovšnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2002
mag. Borut Rovšnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2002
dr. Ivan Kejžar iz Kranja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2002
dr. Ivan Kejžar iz Kranja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2002
Dušica Kunaver iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2002
Dušica Kunaver iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2002
Andragoško društvo, Univerza za tretje življenjsko obdobje Velenje, Dobitnik  ACS 2002
Andragoško društvo, Univerza za tretje življenjsko obdobje Velenje, Dobitnik ACS 2002
Zveza tabornikov Slovenije, Dobitnik priznanja ACS 2002
Zveza tabornikov Slovenije, Dobitnik priznanja ACS 2002
Glotta Nova, zasebna izobraževalna ustanova iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2002
Glotta Nova, zasebna izobraževalna ustanova iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2002
Območna organizacija ZSSS Podravja , Maribor, Dobitnik priznanja ACS 2002
Območna organizacija ZSSS Podravja , Maribor, Dobitnik priznanja ACS 2002
Mestna občina Maribor, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2002
Mestna občina Maribor, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2002
previous arrow
next arrow
Jožek Horvat - Muc iz Murske Sobote, Dobitnik priznanja ACS 2002
Vera Brgoč iz Prestranka, Dobitnik priznanja ACS 2002
Skupina Projektno učenje za mlade - PUM Ajdovščina, Dobitnik priznanja ACS 2002
Študijski krožki pri Ljudski univerzi Slovenska Bistrica, Dobitnik priznanja ACS 2002
Skupina za samozagovorništvo oseb z zmerno in težjo motnjo v duševnem razvoju iz Drage pri Igu
Srečko Krč z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2002
mag. Borut Rovšnik iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2002
dr. Ivan Kejžar iz Kranja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2002
Dušica Kunaver iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2002
Andragoško društvo, Univerza za tretje življenjsko obdobje Velenje, Dobitnik ACS 2002
Zveza tabornikov Slovenije, Dobitnik priznanja ACS 2002
Glotta Nova, zasebna izobraževalna ustanova iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2002
Območna organizacija ZSSS Podravja , Maribor, Dobitnik priznanja ACS 2002
Mestna občina Maribor, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2002
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2001

Roy Goreya z Brezij, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2001
Roy Goreya z Brezij, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2001
Elizabeta Janota iz Prevalj, Dobitnik priznanja ACS 2001
Elizabeta Janota iz Prevalj, Dobitnik priznanja ACS 2001
Marjan Račnik iz Remšnika, Dobitnik priznanja ACS 2001
Marjan Račnik iz Remšnika, Dobitnik priznanja ACS 2001
mag. Gojka Pajagič Bregar iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2001
mag. Gojka Pajagič Bregar iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2001
Janez Mrak iz Medvod, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2001
Janez Mrak iz Medvod, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2001
Študijska skupina Mediji in novinarstvo iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2001
Študijska skupina Mediji in novinarstvo iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2001
Društvo za razvoj podeželja Kapele, Dobitnik priznanja ACS 2001
Društvo za razvoj podeželja Kapele, Dobitnik priznanja ACS 2001
Društvo keramikov Gaja Postojna iz Postojne, Dobitnik priznanja ACS 2001
Društvo keramikov Gaja Postojna iz Postojne, Dobitnik priznanja ACS 2001
ŽKUD Tine Rožanc - folklorna skupina Veterani iz Ljubljane, Dobitnik ACS 2001
ŽKUD Tine Rožanc - folklorna skupina Veterani iz Ljubljane, Dobitnik ACS 2001
Občina Žalec, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2001
Občina Žalec, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2001
dr. Manca Košir iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2001
dr. Manca Košir iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2001
Območna obrtna zbornica Murska Sobota, Dobitnik priznanja ACS 2001
Območna obrtna zbornica Murska Sobota, Dobitnik priznanja ACS 2001
Melita Cimerman iz Maribora, Dobitnik priznanja ACS 2001
Melita Cimerman iz Maribora, Dobitnik priznanja ACS 2001
Knjižnica Otona Župančiča Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2001
Knjižnica Otona Župančiča Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2001
previous arrow
next arrow
Roy Goreya z Brezij, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2001
Elizabeta Janota iz Prevalj, Dobitnik priznanja ACS 2001
Marjan Račnik iz Remšnika, Dobitnik priznanja ACS 2001
mag. Gojka Pajagič Bregar iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2001
Janez Mrak iz Medvod, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2001
Študijska skupina Mediji in novinarstvo iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2001
Društvo za razvoj podeželja Kapele, Dobitnik priznanja ACS 2001
Društvo keramikov Gaja Postojna iz Postojne, Dobitnik priznanja ACS 2001
ŽKUD Tine Rožanc - folklorna skupina Veterani iz Ljubljane, Dobitnik ACS 2001
Občina Žalec, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2001
dr. Manca Košir iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2001
Območna obrtna zbornica Murska Sobota, Dobitnik priznanja ACS 2001
Melita Cimerman iz Maribora, Dobitnik priznanja ACS 2001
Knjižnica Otona Župančiča Ljubljana, Dobitnik priznanja ACS 2001
previous arrow
next arrow

Dobitniki priznanj ACS 2000

Marino Kačičiz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Marino Kačičiz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Nevenka Jelen iz Šempetra, Dobitnik priznanja ACS 2000
Nevenka Jelen iz Šempetra, Dobitnik priznanja ACS 2000
Borut Holy iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Borut Holy iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Jana Košir iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Jana Košir iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Alma Plivac z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Alma Plivac z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Interesna skupina podeželskih žena Predmeja, Dobitnik priznanja ACS 2000
Interesna skupina podeželskih žena Predmeja, Dobitnik priznanja ACS 2000
Ansambel Trutamora Slovenica iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2000
Ansambel Trutamora Slovenica iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2000
Študijski krožek Naredimo naš kraj lepši iz Knežaka, Dobitnik priznanja ACS 2000
Študijski krožek Naredimo naš kraj lepši iz Knežaka, Dobitnik priznanja ACS 2000
Ljudske pevke iz Zabovcev, sekcija Kulturnega društva AJŠ Markovci, Dobitnik ACS 2000
Ljudske pevke iz Zabovcev, sekcija Kulturnega društva AJŠ Markovci, Dobitnik ACS 2000
Štefan Huzjan iz Grosupljega, Dobitnik priznanja ACS 2000
Štefan Huzjan iz Grosupljega, Dobitnik priznanja ACS 2000
Milica Prešeren iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2000
Milica Prešeren iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2000
Razvojno-izobraževalni center Novo mesto, Dobitnik priznanja ACS 2000
Razvojno-izobraževalni center Novo mesto, Dobitnik priznanja ACS 2000
Damijan Kljajič iz Velenja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Damijan Kljajič iz Velenja, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Turistično-športno društvo Kostel, Dobitnik priznanja ACS 2000
Turistično-športno društvo Kostel, Dobitnik priznanja ACS 2000
previous arrow
next arrow
Marino Kačičiz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Nevenka Jelen iz Šempetra, Dobitnik priznanja ACS 2000
Borut Holy iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Jana Košir iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Alma Plivac z Jesenic, Dobitnik priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 2000
Interesna skupina podeželskih žena Predmeja, Dobitnik priznanja ACS 2000
Ansambel Trutamora Slovenica iz Ljubljane, Dobitnik priznanja ACS 2000
Študijski krožek Naredimo naš kraj lepši iz Knežaka, Dob